poniedziałek, 9 stycznia 2012

Lato, iPhone i wieś / Summer, iPhone and countryside

U mnie wciąż trwa świąteczno - noworoczna przerwa w zdjęciach. Trwa już nieco za długo, więc na pewno wkrótce podejmę aktywność modelingową (zawsze mnie bawi to pretensjonalne słowo, ale niech tam :P) i zamieszczę coś nowego. Póki co, wróciłam sobie do zdjęć, które w lipcu zrobił mi mistrz iPhone'a - mój wspaniały znajomy zwany Agrypą.
Agrypa zajmuje się fotografią zawodowo, robi przepiękne zdjęcia reportażowe, które można znaleźć na jego blogu. Oprócz tego jest miłośnikiem kultury bałkańskiej, mistrzem serowarstwa i facetem o świetnym poczuciu humoru.
Jego ulubionym gadżecikiem jest właśnie iPhone, który posiada wbudowany całkiem niezły aparat fotograficzny, którego efekty wspomagają różnorodne aplikacje, które same w sobie są wśród "ajfoniarzy" kultowe. Tym to właśnie sprzętem Agrypa zrobił mi cudną wsiową "sesję zdjęciową", na zdjęciach z której buzuje lato, wieś i święty spokój. Zdjęcia zostały zrobione podczas zeszłego dorocznego pikniku w Borach Tucholskich, na które od lat jeździmy by spotkać się z przyjaciółmi w wielkiej głuszy.

I'm still having a little break in my modelling, therefore in order to present you something, I must go back to the summertime. Every years I spend few days in the countryside among woods (near little charming town Tuchola). I go there with my family and friends. One of my friends, Agrypa, is a huge fan of iPhone but he's also a proper photographer. He told me to go pin up, so that he may take some iPhone photos of me. Take a look what came out of this :))
.


Dodatkowo jeszcze parę zdjęć z Pikniku, żeby dać Wam, drodzy Czytelnicy, choć namiastkę klimatu w którym ja, moi bliscy i wiele innych osób taplamy się przez parę dni w roku.

I add few more photos of this place, to give you a small sample of what it feels like to be there every summer...Tuchola.

W Tucholi.
Prawda, że zrobiło się wakacyjnie? 8)

Feels like summer, isn't it? 8)


7 komentarzy:

 1. Super klimat, kozy są świetne. Poza tym zamieszczanie zdjęć poziomek w środku zimy to zwykłe świństwo! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, tak letnio! Jak ja dawno nie jadłam poziomek...

  OdpowiedzUsuń
 3. oo bardzo wakacyjnie!
  a u mnie za oknem śnieg... jak to? W zimie śnieg???

  OdpowiedzUsuń
 4. sielankowe zdjęcia z kózkami :) super! sukienka w groszki urocza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne okulary :) Ty i Wanillianna jesteście do siebie strasznie podobne, az czasami trudno mi was odróżnić. Mam nadzieję, że zobaczymy się na Vintage&Fetish Show o ile uda mi się jeszcze dostać bilety :)

  pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. tak właśnie zamierzam zrobić :) "Crazy, stupid, love" oglądałam i po tym filmie zupełnie już oszalałam na jego punkcie! :):) a "Fanatyka" oglądałam tylko do połowy, bo serwer padł... trzeba będzie nadrobić :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękny kwiat
  zapraszam do mnie http://empireofswingerastyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...