czwartek, 2 lutego 2012

Dlaczego na blogu cisza... :) / What do I do while I am not here :)

Wiem, wiem... Nudą wieje. Były zdjęcia, a teraz cisza. Były artykuły, a teraz nic. Czuję się w obowiązku wytłumaczyć szanownym Czytelnikom.

Pisałam już wcześniej o imprezie, która odbędzie się 1 marca b.r. w klubie W Starym Kinie w Poznaniu - Vintage & Fetish Show. Organizuję ją wspólnie z Wanilianną i zajmuje mi to dość dużo czasu. Zbliżamy się jednak do punktu, w którym wszystko już będzie ustalone i wiadome, a za chwilkę na mieście pojawią się plakaty :). Serdecznie zapraszam wszystkich z Poznania i nie tylko - dla osób spoza Poznania właściciel klubu rezerwuje bilety, można pisać! :)

I know it's boring in here, nothing happens, nothing to look at and nothing to read about. I feel like I have to explain why I've been so busy.

As you, dear readers, already know I'm working on an event organization along with Wanilianna. It keeps me quite busy. In a few days the event posters will appear everywhere in Poznan and you may make your reservation in the club.


Nasz plakat w oknie Starego Kina

Przed kolejnym Bardzo Ważnym Spotkaniem w sprawie :)

Oczywiście, nie zrezygnowałam z uczestnictwa w sesjach zdjęciowych! To jak nałóg, moje samopoczucie już wyraźnie wskazuje że najwyższy czas stanąć znów przed obiektywem, więc w marcu na pewno nadrobię fotograficzne zaległości :).

Of course, I didn't give up on photos! I'm already addicted so I'll meet some photographer as soon as possible and share the results with you :).


Za chwilę na blogu pojawi się pisemny konkurs - zwycięzca otrzyma wejściówkę na Vintage & Fetish Show!

4 komentarze:

 1. Kobieta pracująca z ciebie :)
  Super, że się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś bardzo kreatywną, aktywną, piękną i zachwycającą kobietą!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie mogę się doczekać wielkiego marcowego dnia, kiedy w końcu Cię poznam 'na żywo'.
  gratulacje raz jeszcze! :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...