wtorek, 18 czerwca 2013

Czarna Madonna

Zapragnęłam zdjęć, na których (chwilowo, spokojnie :P) nie ma bielizny i pończoch. Takiego małego oddechu i odświeżenia głowy. Dziś przedstawię wyniki pierwszej z takich właśnie sesji zdjęciowych.
Mam spory sentyment do moich gotyckich korzeni, które nieco już uśpione, ale wciąż mocno tkwią na swoim miejscu. Chciałam je obudzić i odświeżyć - w tym celu spotkałam się ze super-zdolnym Przemysławem Gajem oraz Anią Kamińską, publikującą swe niesamowite fotografie pod pseudonimem Światłoczułość. Zamarzył mi się długi czarny welon, obfita tiulowa spódnica i... wiosna.

Suddenly, I felt like I have to do a photo shoot without nylon stockings and lingerie (that's temporary, dont you worry :P). I was in need of freshness and alternation in what I do. As you've propably noticed I feel very attached to gothic style, borrowing little pieces from it into my every day style. That's why I thought about "gothic bride in spring" photo shoot - in the merry company of Przemysław Gaj and Anna Kamińska - couple of photographers who made that hot morning so beauteous.
My vision were long black veil, reach tulle black gown and... spring.

Fotografie Ani Kamińskiej:
Images by Anna Kamińska:


Fotografie Przemka Gaja...
Images by Przemyslaw Gaj...


...oraz panoramy (kliknij by powiększyć)
... and panoramas by Przemysław Gaj (click to enlarge)***

7 komentarzy:

 1. ładnie to tak mroczne focie beze mnie?:c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładnie :). Ustawię nam coś wkrótce :)

   Usuń
 2. Pięknie wyszło. Przemek i Ania to duet idealny, zdjęcia obojga po prostu zapierają dech w piersiach. Złapałam się jakiś czas temu na tym, że szukam jakiegoś nieudanego zdjęcia w ich publikacjach. Bezskutecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, każda kolejna ich sesja jeszcze bardziej zaskakuje :)

   Usuń
 3. na czwartym zdjęciu wyglądasz jak Włoszka :) zdjęcia są świetne, ale jesteś piękną kobietą, więc myślę, że zadaniem fotografów jest tylko pokazać Twoją urodę :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...