czwartek, 19 września 2013

Kudi Chick of September. Tattoofest.

To jest coś mega fajnego, coś co mnie strasznie cieszy ilekroć na to spojrzę. To jest pięknie wydrukowany magazyn, a na okładce ja :)
Tattoofest to tytuł, ale i marka, na pewno bardzo dobrze znana każdemu miłośnikowi tatuażu w Polsce. Oprócz samego magazynu, pod brandem  Tattoofest organizowany jest jeden z największych i najważniejszych konwentów w Polsce. Zakupić można również sygnowaną przez TF odzież z nadrukami projektowanymi przez najlepszych tatuatorów.
Na potrzeby magazynu powstała kwiecista sesja "bohema" - moja współpraca z Kariną Lasek oraz Natalką Charłan. Na okładkę trafiło jednak sztandarowe zdjęcie z sesji "belle epoque", również autorstwa mojej niezastąpionej Kariny, gdzie malowała mnie Julia Łukaszewicz. Obie sesje już wkrótce pojawią się tutaj w całości :).
Co tu więcej mówić... Jeśli chcecie przeczytać co miałam do powiedzenia o sobie, moich pasjach, tatuażach i musztardzie - Tattoofest możecie dostać w Empikach, salonikach Ruchu i Kolportera na terenie całego kraju oraz na stronie TFBClothing :).
A w ogóle to kiedyś muszę Wam opisać o co chodzi z moimi tatuażami... ;)

This is something so great, it makes me very happy every time I see it. This is a magazine, beautifully printed, with myself on the cover :).
Tattoofest is a polish tattoo brand, very well know to every tattoo enthusiast. They organize one of the best and the biggest tattoo convents every year. You may also buy their clothing with prints designed by the best tattoo artists in Poland.
The issue includes pictures made by Karina Lasek with the cooperation with MUArtists: Natalka Charłan and Julia Łukaszewicz.
If you'd like to own one of TF magazines and see me among many great tattooers - feel free to buy it HERE
I just thought - I'll have to give you a post about my tattoos one day... :)1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...